Školní družina

Školní družina je součástí ZŠ Rooseveltova. Poskytuje relaxační, odpočinkové a pohybové aktivity, rozvíjí zájmy a nadání dětí a rozšiřuje jejich vědomosti. Družinu mohou navštěvovat žáci 1.- 5. ročníku. Provoz je od 6 - 17 hodin. Poplatek za školní družinu činí 250Kč za pololetí za žáka. Podmínkou docházky do školní družiny je zajištěné stravování ve školní jídleně. Ve školním roce 2018/2019 nabízí školní družina tyto kroužky: Jóga - pondělí 15.00 - 15.45, vych. Pavlína Kajabová Angličtina - úterý 15.00 - 15.45, vych. Lucie Švestková Pohybové hry - středa 15.00 - 15.45, vych. Eva Klettová Kroužky zahajují svou činnost od října 2018. V případě zájmu se hlaste u kterékoliv vychovatelky ŠD.

Jarní tvoření

27. 6. 2019

Děti ve všech odděleních se při tvoření nechaly inspirovat jarními motivy.

Švihadlová princezna

22. 6. 2019

Tento týden, ve všech odděleních školní družiny, proběhla soutěž ve skákání přes švihadlo. Děti soutěžily o nejvíce přeskoků za daný čas nebo kdo vydrží skákat co nejdéle bez zastavení.

Nepečený dort

20. 6. 2019

V našem 3. oddělení jsme dostali chuť na chlazenou pochoutku, rozhodli jsme se tedy "upéct" nepečený dort. Děti si donesly některé suroviny, zbytek obstarala paní vychovatelka. Celkem jsme připravili dva výborné dorty. Vše se snědlo, nezbyl ani drobeček!

Korálkování - 1. oddělení

18. 6. 2019

Zažehlování a navlékání korálků patří mezi velmi oblíbené činnosti dětí ve školní družině. Děti tvořily dle předlohy nebo vlastní fantazie, aby udělaly radost sobě i svým nejbližším.

Tvoření - 3. oddělení

16. 6. 2019

S dětmi jsme využili různé zbytky zásob a vyráběli jsme stromečky, kytičky, panenky a mumie z drátků a vlny.