Školní družina

Školní družina je součástí ZŠ Rooseveltova. Poskytuje relaxační, odpočinkové a pohybové aktivity, rozvíjí zájmy a nadání dětí a rozšiřuje jejich vědomosti. Družinu mohou navštěvovat žáci 1.- 5. ročníku. Provoz je od 6 - 17 hodin. Poplatek za školní družinu činí 250Kč za pololetí za žáka. Podmínkou docházky do školní družiny je zajištěné stravování ve školní jídleně. Ve školním roce 2019/2020 nabízí školní družina tyto kroužky: Angličtina - čtvrtek 15.00 - 15.45, vych. Lucie Švestková, Pohybové hry - pondělí 15.00 - 15.45, vych. Alena Koukalová. Kroužky zahajují svou činnost od října 2019. V případě zájmu se hlaste u kterékoliv vychovatelky ŠD.

Pohádková cesta

22. 6. 2020

Minulý týden jsme pro děti připravili soutěž s pohádkovou tematikou. Děti měly za úkol odpovídat na otázky z kvízu a nakreslit svou nejoblíbenější pohádkovou postavu.

Den dětí

4. 6. 2020

Tento den jsme dětem zpříjemnili soutěžním odpolednem na školní zahradě.

Zpět ve školní družině

31. 5. 2020

Po dlouhých týdnech si děti mohou opět užívat spoustu aktivit, které jim nabízí naše družinové zázemí.

Zimní tvoření

1. 3. 2020

Zima a její specifika nám dala náměty ke tvoření v těchto chladných dnech.

Maškarní karneval

26. 2. 2020

Dnes v ŠD proběhlo karnevalové odpoledne s promenádou rozmanitých masek a kostýmů. Děti si zatančily a zasoutěžily, došlo i na volbu "nejlepšího karnevalového tanečníka a tanečnici" a na konec proběhla oblíbená tombola.