Školní družina

Školní družina je součástí ZŠ Rooseveltova. Poskytuje relaxační, odpočinkové a pohybové aktivity, rozvíjí zájmy a nadání dětí a rozšiřuje jejich vědomosti. Družinu mohou navštěvovat žáci 1.- 5. ročníku. Provoz je od 6 - 17 hodin. Poplatek za školní družinu činí 250Kč za pololetí za žáka. Podmínkou docházky do školní družiny je zajištěné stravování ve školní jídleně. Ve školním roce 2019/2020 nabízí školní družina tyto kroužky: Angličtina - čtvrtek 15.00 - 15.45, vych. Lucie Švestková, Pohybové hry - pondělí 15.00 - 15.45, vych. Alena Koukalová. Kroužky zahajují svou činnost od října 2019. V případě zájmu se hlaste u kterékoliv vychovatelky ŠD.

Aktuality

Zimní tvoření

Zimní tvoření

1. 3. 2020

Zima a její specifika nám dala náměty ke tvoření v těchto chladných dnech.

více »

Maškarní karneval

Maškarní karneval

26. 2. 2020

Dnes v ŠD proběhlo karnevalové odpoledne s promenádou rozmanitých masek a kostýmů. Děti si zatančily a zasoutěžily, došlo i na volbu "nejlepšího karnevalového tanečníka a tanečnici" a na konec proběhla oblíbená tombola.

více »

Turnaj v dámě

Turnaj v dámě

18. 2. 2020

V lednu a únoru proběhl již tradiční turnaj v dámě. Děti hrály jednotlivé partie s velkým nasazením a přemýšlely nad každým tahem, aby mohly  zvítězit nad svým protihráčem.

více »

Malý kadeřník/ Malá kadeřnice

Malý kadeřník/ Malá kadeřnice

18. 2. 2020

Dnes v ŠD proběhla kadeřnická soutěž. Děti daly průchod své fantazii, kreativitě a šikovnosti a na svých modelech a modelkách vytvořily velmi zajímavé moderní, elegantní a extravagantní účesy.

více »

Svátek sv. Valentýna

Svátek sv. Valentýna

14. 2. 2020

Děti si ke svátku zamilovaných připravily malé překvapení, aby udělaly radost svým blízkým a obdarovaly je vlastnoručně vyrobeným valentýnským srdíčkem.

více »


další zprávy »


Upozornění

Pozor -  důležité informace k Zápisu do 1. třídy.

Potvrzení ošetřovného přednostně vydáváme vždy v pondělí od 9.00 do 13.00 hodin, v ostatní pracovní dny do 11. 00 hodin.

Úkoly žákům zadáváme vždy v pondělí na celý týden. S případnými dotazy ohledně učiva se obracejte na vyučující prostřednictvím e-mailu.

Kalendář akcí

předchozí Duben 2020 následující

Základní škola
Rooseveltova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Fotogalerie