Tělocvik v Africe

6. 6. 2019

Tělocvik v Africe

Budoucí prvňáčky provázela hodinou tělocviku melodie písničky Pět minut v Africe. S chutí a úsměvem si děti zacvičily s padáčkem, zahrály si na honěnou, poznávaly barvy, skládaly obrázky, prolézaly tunelem a předávaly si štafetu. Na rozloučenou se na památku vyfotily. Po velkých prázdninách se na všechny předškoláky bude těšit 1. třída.

Od 25.5.2020 je otevřeno hřiště pro veřejnost: pracovní  dny 15.00 - 19.00., víkendy, prázdniny 9.00 - 19.00

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků se uskuteční 11. června 2020 - bližší informace  naleznete v pozvánce, která bude rozesílána e-mailem.

Úkoly žákům jsou i nadále zadávány  vždy v pondělí na celý týden. Tištěné materiály jsou přístupné ve vstupu školy od 8.00 do 12.00 hodin.

předchozí Říjen 2019 následující