O praotci Čechovi

1. 3. 2019

O praotci Čechovi

Na divadelní představení se žáci páté třídy pečlivě připravovali. Pověst O praotci Čechovi dobře znali z loňského roku, bylo ale potřeba nastudovat scénář, vyrobit loutky a kulisy, vymyslet text k písni a celé představení nacvičit. Společně pak pozvali druháky na divadlo a předali jim vyrobené pozvánky.

Přípravy provázela tvůrčí atmosféra. Každý chtěl přispět podle svých sil, aby výsledek byl co nejlepší. Předvedená hra, do které se zapojili všichni páťáci, se líbila a děti z toho měly radost.

Ve dnech 9. - 10. 5. 2019 uděluje ředitel školy ředitelské volno. Provoz mateřských škol, školní družiny a jídelny bude zajištěn v běžném režimu

předchozí Duben 2019 následující