O praotci Čechovi

1. 3. 2019

O praotci Čechovi

Na divadelní představení se žáci páté třídy pečlivě připravovali. Pověst O praotci Čechovi dobře znali z loňského roku, bylo ale potřeba nastudovat scénář, vyrobit loutky a kulisy, vymyslet text k písni a celé představení nacvičit. Společně pak pozvali druháky na divadlo a předali jim vyrobené pozvánky.

Přípravy provázela tvůrčí atmosféra. Každý chtěl přispět podle svých sil, aby výsledek byl co nejlepší. Předvedená hra, do které se zapojili všichni páťáci, se líbila a děti z toho měly radost.

předchozí Červen 2019 následující

Úterý 25.6.2019

Přesnídávka chléb Nopál, pomazánka z kuřecího masa, kedluben, kakao (A: 01,07,10,1A,1B)
Polévka gulášová (A: 01,1A)