O praotci Čechovi

1. 3. 2019

O praotci Čechovi

Na divadelní představení se žáci páté třídy pečlivě připravovali. Pověst O praotci Čechovi dobře znali z loňského roku, bylo ale potřeba nastudovat scénář, vyrobit loutky a kulisy, vymyslet text k písni a celé představení nacvičit. Společně pak pozvali druháky na divadlo a předali jim vyrobené pozvánky.

Přípravy provázela tvůrčí atmosféra. Každý chtěl přispět podle svých sil, aby výsledek byl co nejlepší. Předvedená hra, do které se zapojili všichni páťáci, se líbila a děti z toho měly radost.

předchozí Duben 2019 následující

Čtvrtek 23.5.2019

Přesnídávka chléb slunečnicový, pomazánka z pečené zeleniny, selské mléko (A:01,06,07,1A,1B,1C,1D)
Polévka kulajda (A: 01,03,07,1A)