Internetový kurz

10. 2. 2019

Internetový kurz

Soutěžní verze internetového vzdělávacího kurzu Hravě žij zdravě je určena pro žáky pátých tříd základních škol. Kurz je zaměřen na správnou skladbu jídelníčku a na změnu stravovacích návyků. Je také motivací k rozšíření pohybových aktivit. Cílem je vedení dětí ke zdravému životnímu stylu. Úkoly jsou zadávány zábavnou formou a jsou pro žáky velmi přitažlivé.

Každý soutěžící absolvuje pět vzdělávacích lekcí. V průběhu každé lekce se seznámí s vybranými tématy a na konci lekce splní krátké závěrečné přezkoušení a vyplní Deníček, který slouží k praktickému prohloubení znalostí z dané lekce.

Za splnění úkolů žáci průběžně sbírají body pro svou třídu. Nejvíce bodů pro naši třídu nasbírali: Eliška Balcarová, Jan Winiarský a Amálie Pavelková.

Nesoutěžní verze kurzu je určena všem dětem i dospělým na www.soutez.hravezijzdrave.cz.

Informace k zápisu dětí
do 1. třídy pro školní rok 2019/2020 najdete v sekci Pro rodiče.

Středa 20.2.2019

Přesnídávka chléb řemeslnný, pomazánka z králičího masa, kedluben, čaj meruňka nopál (A:01,07,10,1A,1B)
Polévka hovězí s játrovým kapáním (A: 01,03,09,1A,1C)
Hl. Jídlo kynuté ovocné knedlíky, jablko děti MŠ NE, minerálka (A:01,03,07,1A)