Besedy v knihovně

22. 11. 2019

Besedy v knihovně

Přišla na svět pohádka
Jaké znáš pohádkové bytosti a kouzelné předměty? Na tuto otázku si ve čtvrtek 21. 11. děti druhé třídy odpověděly při besedě v městské knihovně. Také poznaly lidovou a autorskou pohádku společně s jejich autory. Nakonec si krásné pohádkové knížky prohlédly a už se těší, až si je přečtou.

V pátek 22. 11. se prvňáčci vydali do knihovny, aby odčarovali "Začarovanou abecedu". Všechny úkoly, hádanky a otázky zvládli na výbornou a abecedu zachránili. Za dobrou práci na všechny děti čekalo ve třídě překvapení - SLABIKÁŘ.


Upozornění

Kalendář akcí

předchozí Prosinec 2019 následující

Jídelníček

Čtvrtek 12.12.2019

Přesnídávka chléb, pomazánka falešný humr, okurek, cao malt (A: 01,03,07,09,1A,1B)
Polévka rajčatová s celozrnným kapáním (A: 01,03,07,09,1A)
Hl. Jídlo kuřecí plátek přírodní, bramborová kaše, ledový salát, džus (A: 07)
Svačina pletýnka sypaná sýrem, mandarinka, čaj jahoda se smetanou (A: 01,07,1A)

Jídelníček na celý týden »

Základní škola
Rooseveltova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Fotogalerie