Besedy v knihovně

22. 11. 2019

Besedy v knihovně

Přišla na svět pohádka
Jaké znáš pohádkové bytosti a kouzelné předměty? Na tuto otázku si ve čtvrtek 21. 11. děti druhé třídy odpověděly při besedě v městské knihovně. Také poznaly lidovou a autorskou pohádku společně s jejich autory. Nakonec si krásné pohádkové knížky prohlédly a už se těší, až si je přečtou.

V pátek 22. 11. se prvňáčci vydali do knihovny, aby odčarovali "Začarovanou abecedu". Všechny úkoly, hádanky a otázky zvládli na výbornou a abecedu zachránili. Za dobrou práci na všechny děti čekalo ve třídě překvapení - SLABIKÁŘ.


Upozornění

Od 25.5.2020 je otevřeno hřiště pro veřejnost: pracovní  dny 15.00 - 19.00., víkendy, prázdniny 9.00 - 19.00                      

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků se uskuteční 11. června 2020 - bližší informace  naleznete v pozvánce, která bude rozesílána e-mailem.

Úkoly žákům jsou i nadále zadávány  vždy v pondělí na celý týden. Tištěné materiály jsou přístupné ve vstupu školy od 8.00 do 12.00 hodin.

Kalendář akcí

předchozí Květen 2020 následující

Základní škola
Rooseveltova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Fotogalerie