Vítejte na stránkách ZŠ Rooseveltova

Jsme základní škola s více jak stoletou tradicí. Nabízíme klidné rodinné prostředí pro žáky 1. - 5. ročníku. Budova školy je kompletně vybavena, k dispozici je hřiště s umělým povrchem a rozsáhlá školní zahrada.
Od roku 2003 jsme součástí Fakultní základní školy a Mateřské školy Olomouc, Holečkova 10.

archiv aktualit »
Den lesa

27. 6. 2019

Dne 27. června pořádaly Arcidiecézní lesy na Svatém Kopečku Den lesa a Den otevřených dveří.

Farmářův den

26. 6. 2019

Za zábavou i poznáním byli ve středu 26. června žáci 3. a 5. třídy na Střední škole zemědělské a zahradnické Olomouc.

Jak přežít v přírodě

24. 6. 2019

Rozloučení se spolužáky si připravili na pondělí 24. června naši páťáci. Na chvilku se stali učiteli v zahradní škole.

Cvičení v přírodě

21. 6. 2019

Dne 21. června měla naše škola netradiční cvičení v přírodě. Vojáci z VÚ u Bystřičky pořádali Den otevřených dveří a pozvali na něj všechny žáky naší školy.

Páťáci se loučí

17. 6. 2019

Páťáci si vychutnávají poslední dny na této škole. Po prázdninách už na ni budou jen vzpomínat.